[ad] Empty ad slot (#1)!

Puchar Polski

Legia Warszawa w ćwierćfinale Pucharu Polski! W spotkaniu 1/8 finału obrońca trofeum pokonał na Łazienkowskiej Lechię Gdańsk 4:1.

Wicemistrz Polski Legia Warszawa

Legia Warszawa w ćwierćfinale Pucharu Polski foto: legia.com

W pierwszych minutach spotkania oglądaliśmy spokojnie rozgrywane akcję w wykonaniu obu drużyn, w których z dobrej strony pokazali się aktywny Nemanja Nikolić i coraz lepiej radzący sobie na polskich boiskach Milos Krasić. W 20. minucie meczu rzut wolny przed polem karnym gospodarzy… Czytaj dalej

Puchar Polski zostaje w Warszawie! W finałowym spotkaniu rozegranym na Stadionie Narodowym Legia pokonała Lech Poznań 2:1. Bramki w finale zdobyli Tomasz Jodłowiec i Marek Saganowski

Zdobywca Puchar Polski Legia Warszawa

Legia Warszawa foto: PAP

W pierwszych minutach rywalizacji na wypełnionym niemal w całości Narodowym stroną przeważającą był Lech, który starał się rozgrywać piłkę na połowie przeciwnika, a z dobrej strony pokazywali się aktywni Zaur Sadajew i Dawid Kownacki. W 12. minucie z rzutu wolnego… Czytaj dalej

Lech Poznań w finale Pucharu Polski! W rewanżowym spotkaniu półfinałowym „Kolejorz” pokonał po dogrywce drugoligowych Błękitnych Stargard Szczeciński 5:1 i awansował do finału na Stadionie Narodowym.

Lech Poznań

Lech Poznań awansował do finału Puchar Polski foto: PAP

Już na samym początku rywalizacji po błędzie w defensywie gości na czystej pozycji znalazł się Szymon Pawłowski, jednak w doskonałej sytuacji nie zdołał trafić w światło bramki. Chwilę później groźnie uderzył Kasper Hamalainen, a… Czytaj dalej

Uznawani za autsajdera Pucharu Polski Błękitni Stargard Szczeciński po raz kolejny pokazali faworytom, że „Ekstra-Kasa” to nie wszystko, a na boisku liczą się umiejętności i wola walki, zbiorowa wola walki. Tym razem o sile kolektywu ze Stargardu przekonał się Lech Poznań, który przegrał w pierwszym półfinale 3:1 i przed rewanżem w stolicy Wielkopolski nie jest już zdecydowanym faworytem do gry w finale na Stadionie Narodowym.

Błękitni Stargard Szczeciński drugoligowiec w półfinale Pucharu Polski

Błękitni Stargard Szczeciński drugoligowiec… Czytaj dalej

Znamy pierwszego półfinalistę Pucharu Polski 2014/2015! Legia Warszawa po rzutach karnych pokonała przed własną publicznością Śląsk Wrocław 3:1, decydującą jedenastkę wykorzystał Marek Saganowski, a wcześniej fatalnie uderzali bracia Paixao. W regulaminowym czasie padł wynik 1:1.

marek-saganowskiJuż na samym początku spotkania prostopadłą piłkę w pole karne Śląska posłał Ondrej Duda, a wybiegający zza linii defensywnej Michał Kucharczyk płaskim strzałem trafił do siatki, jednak sędzia boczny podniósł chorągiewkę i Szymon Marciniak odgwizdał… Czytaj dalej

W pierwszym ćwierćfinale Pucharu Polski Śląsk Wrocław zremisował przed własną publicznością z mistrzem Polski i liderem wracającej jutro do gry T-Mobile Ekstraklasy Legią Warszawa 1:1. Kibice oglądający szlagier oprócz dwóch bramek zobaczyli również dwie czerwone kartki.

Norweski trener Henning Berg

Trener mistrza Polski Henning Berg foto:PAP/Bartłomiej Zborowski

W pierwszych minutach rywalizacji na stadionie we Wrocławiu oglądaliśmy szybki mecz z okazjami z obu stron, a swoje okazję mieli m.in Michał Masłowski, Robert Pich… Czytaj dalej

JW Promotion Agencja marketingu sportowego zajmuje się organizacją eventów związanych z branżą sportową.