Ciężka praca Pajor się opłaca

Każdy jest kowalem swojego losu. Bez pracy nie ma kołaczy. Od najmłodszych lat słyszałem te słowa setki, może nawet tysiące razy. Wreszcie po wielu latach Ewa Pajor pokazał mi, o co w nich właściwie chodzi…

Ewa Pajor wypadła na pierwszym wirażu, by wrócić na pozycję lidera

W 2015 roku Ewa Pajor wyjeżdżała z Polski w glorii i chwale. Nasz największy talent w kobiecym futbolu wyruszył na podbój Europy i… już na pierwszym wirażu wypadł z trasy i zderzył się ze ścianą. Intensywność treningów w VfL Wolfsburg, w połączeniu ze zmianą otoczenia, okazały się barierą niemal nie do przebicia.

Niemal. Na całe szczęście Pajor, dzięki najbliższym wyszła z tego crash testu lepiej niż „mały fiat”, którego strefa zgniotu kończy się na silniku. Dziewiętnastoletnia wówczas piłkarka otrzepała się z kurzu i stała się silniejsza. Niespełna 3 lata od tamtych wydarzeń Pajor zaczęła grać w Wolfsburgu regularnie. Chociaż po drodze miała taki okres, że w reprezentacyjnej koszulce grała więcej niż w klubowej. W sezonie 2018/2019 odpaliła i z 24 bramkami na koncie, jako pierwsza Polka w historii, została najskuteczniejszą zawodniczką Bundesligi.

Było źle, jest dobrze. Co zrobić żeby było jeszcze lepiej? No, pracować! Codziennie, ciężko, oddawać swojej pracy, a w przypadku Ewy pasji całe serce. Jak wygląda życie Pajor w trakcie sezonu? Trening, regeneracja, mecz, trening, regeneracja, mecz. A jak wygląda podczas wakacji? Trening, regeneracja, trening, regeneracja. Nie ma czasu na lenistwo i na imprezy do białego rana, ale Ewa nie ma z tym żadnego problemu. Swoje życie całkowicie poświęciła piłce. Posiłki o wyznaczonych porach, 4 godziny treningu w okresie wakacji, regeneracja. To jest tryb pracy, który sobie wypracowała i który sprawdza się doskonale. Ewa uznawana za największy talent w Polsce, dzięki swojej systematycznej, ciężkiej pracy, stała się wielkim wschodzącym talentem w skali świata.

Kochasz to, co robisz – musisz dawać z siebie 100%. A przykład Ewy pokazuje, że nawet po zderzeniu ze ścianą, można wrócić na pozycję lidera.

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ewa Pajor Official (@ewa_pajor17)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.