[ad] Empty ad slot (#1)!

Serwis stadiony świata powstał w czerwcu 2010. Poświęcony jest w całości wydarzeniom ze świata futbolu.

Co mogę znaleźć w tym serwisie?

Strona poświęcona jest rozgrywkom Premier League, Serie A, Primera Division i Bundesligi – po każdej ligowej kolejce możesz obejrzeć bramki zdobywane przez swoich ulubieńców i śledzić na bieżąco jak radzi sobie Twoja drużyna.

Na stadionach świata nie mogło zabraknąć informacji dla fanów europejskich pucharów – to właśnie dla nich po każdej kolejce rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej publikowane są newsy wraz z bramkami i skrótami meczów.

Serwis oparty jest na platformie WordPress, systemie zarządzania treścią stosowanym przez blogerów na całym świecie, który regularnie zdobywa coraz większą rzeszę zwolenników w Polsce – dlatego nawet jako początkujący redaktor bez trudu poradzisz sobie z publikowaniem swoich tekstów (Word Press nie będzie dla Ciebie żadnym problemem kiedy zapoznasz się z darmowym szkolenie przygotowanym dla wszystkich redaktorów).

Jeśli tak jak my jesteś wielkim fanem piłki nożnej i chciałbyś razem  z nami budować rozwijający się portal, napisz do nas, możesz skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na stronie Współpraca.

Pozdrawiam

JW Promotion Agencja marketingu sportowego zajmuje się organizacją eventów związanych z branżą sportową.