Serwis internetowy poświęcony wydarzeniom ze świata piłki nożnej

Coppa Italia

W rewanżowym półfinale Coppa Italia świetnie zaprezentował się skazywany na porażkę Inter Mediolan, który przed własną publicznością odrobił straty z pierwszego meczu i był bliski awansu do finału Pucharu Włoch, jednak musiał uznać wyższość Juventusu w serii rzutów karnych.

Od początku rywalizacji na Stadio Giuseppe Meazza stroną przeważającą byli gospodarze, którzy zdominowali broniący trzy bramkowej zaliczki z pierwszego meczu Juventus. W 17. minucie gry fatalny błąd w komunikacji popełniła dwójka… Czytaj dalej

Pierwszym spotkaniu półfinałowym Coppa Italia Juventus Turyn pokonał przed własną publicznością Inter Mediolan 3:0. Dwie bramki w dzisiejszym spotkaniu zdobył Alvaro Morata, a jedno trafienie dołożył Paulo Dybala.

Juventus wyszedł na prowadzenie po kontrowersyjnym rzucie karnym

Od początku rywalizacji na Juventus Stadium stroną przeważającą byli gospodarze, a dobrą okazję do zdobycia gola miał Kwadwo Asamoah, jednak jego akcję przyblokowali obrońcy. W odpowiedzi na uderzenie zza pola karne… Czytaj dalej

Juventus Turyn w półfinale Pucharu Włoch! W meczu 1/4 finału Coppa Italia „Stara Dama” pokonała na wyjeździe Lazio Rzym 1:0. Gola na wagę zwycięstwa i awansu do kolejnej rundy zdobył w 66. minucie Stephan Lichtsteiner.

Nudny mecz na Stadio Olimpico

Po sennym początku meczu jako pierwsi groźnie zaatakowali gospodarze. W 13. minucie w doskonałej sytuacji znalazł się Balde Keita, który po świetnym prostopadłym podaniu znalazł się w sytuacji sam… Czytaj dalej