Wygwizdany Ronaldo

Reprezentacja Polski zremisowała z Portugalią 0:0 w meczu towarzyskim inaugurującym piłkarskie zmagania na Stadionie Narodowym w Warszawie.

W 75. minucie przy gwizdach polskiej publiczności boisko opuścił Cristiano Ronaldo. Jeden z najlepszych piłkarzy świata wyraźnie zamanifestował, że nie zasługuje na gwizdy z trybun.

Portugalczyk w specyficzny sposób zareagował na gwizdy polskich fanów. Ronaldo pokazał gestem dłoni, że kibice powinni go oklaskiwać, a nie wygwizdywać. Część fanów po reakcji piłkarza Realu Madryt przestała gwizdać, druga część zaczęła klaskać.

 

 

– Zdziwiły mnie te gwizdy. Osobiście jestem pełen uznania dla tego zawodnika, więc kiedy Ronaldo schodził z boiska, klaskałem. Widziałem też, że część stadionu robiła podobnie – powiedział po spotkaniu Wojciech Szczęsny. Kibice na Stadionie Narodowym wykazali się głupotą i brakiem taktu przez zbliżającym się Euro 2012.

Ronaldo podszedł do wszystkiego z klasą. Gdy schodził z boiska, pokazał gestem dłoni, że z gwizdami się nie zgadza, ale za doping podziękował kibicom oklaskami. Parę chwil później gwizdy zostały zagłuszone przez oklaski publiczności – zejście z boiska Ronaldo możecie zobaczyć na video poniżej.

 

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qgcT3dAkuOM&feature=player_embedded[/youtube]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.