[ad] Empty ad slot (#1)!

W 1. kolejce Premier League Liverpool FC nieoczekiwanie zremisował na Anfield Road z Sunderlandem 1:1.

Już w 5. minucie spotkania doskonałą okazję do zdobycia bramki miał Luis Suarez. Kieran Richardson faulował Urugwajczyka w polu karnym, a sam poszkodowany podszedł do jedenastki, ale strzelił wysoko nad poprzeczką.

Dziesięć minut później Charlie Adam dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne do piłki dopadł Suarez i strzałem głową zapewnił prowadzenie gospodarzom. W 33. minucie meczu kolejną dobrą okazję wypracowali sobie piłkarze Liverpoolu. Piłka po strzale Stuart Downing trafiła w poprzeczkę.

W 56. minucie meczu zawodnicy Sunderlandu doprowadzili do wyrównania. Po wrzutce w pole karne Ahmeda Elmohamady’ego piłka trafiła do Sebastiana Larssona, który kapitalnym strzałem z woleja pokonał Pepe Reine.

Liverpool FC – Sunderland AFC 1:1 (1:0)

Suarez 11 – Larsson 56

Skrót meczu:

[dailymotion]http://www.dailymotion.com/video/xkjze7_liverpool-sunderland-1-1_sport[/dailymotion]

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

JW Promotion Agencja marketingu sportowego zajmuje się organizacją eventów związanych z branżą sportową.