[ad] Empty ad slot (#1)!
Ricardo Kaka jest bliski powrotu swojego byłego klubu Milanu. Brazylijczyk w rozmowach z prezydentem AC Milan Adriano Galliani miał się zgodzić na dużą obniżkę pensji, byle tylko wrócić na San Siro i cieszyć się z regularnej gry w pierwszym składzie.
Chorwacki pomocnik Luka Modrić lada dzień podpisze kontrakt z Realem Madryt. To zła wiadomość dla Brazylijczyka Kaki, dla którego oznacza to jeszcze mniej minut spędzanych na boisku.
Jose Mourinho już jakiś czas temu zakomunikował, że piłkarz może sobie szukać nowego klubu, jeśli nie jest w stanie pogodzić się z odgrywaniem mniejszej roli w zespole. Portugalski szkoleniowiec dał temu wyraz podczas ostatniego tournee Realu Madryt, kiedy pomocnik spędzał średnio 41 minut na boisku.
Kaka jest gotów wrócić do Mediolanu i ponownie reprezentować barwy „Rossonerich”. Co więcej, jest skłonny obniżyć swoje wymagania finansowe nawet o 50 procent. Regularna gra, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę, że ma 30 lat, jest dla niego najważniejsza.Większy problem stanowi oferta AC Milan.
Mourinho nie chce blokować transferu Kaki, ale nie zgadza się na wypożyczenie. Interesuje go tylko transfer definitywny. Klub z Santiago Bernabeu nie ukrywa, że chciałby otrzymać za Brazylijczyka 22-25 mln euro.
Tymczasem Milan może zaoferować 13 mln euro oraz ewentualne bonusy, za gole i występy zawodnika. Jednak cała kwota nie przekroczy 15-16 mln euro.
Źródło: TVPSport