[ad] Empty ad slot (#1)!

Piłkarze FC Porto zostali pierwszym półfinalistą Ligi Europejskiej 2011. Portugalska drużyna rozbiła na Moskiewskich Łużnikach Spartak 5:2.

Skrót meczu:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GGbVJ3bCQLE[/youtube]

Goście wyszli na prowadzenie w 28. minucie spotkania. Po indywidualnej akcji Hulk stanął oko w oko z Dykanem i strzałem w długi róg umieścił piłkę w siatce. W końcowych fragmentach pierwszej części spotkania zawodnicy Porto zdobywają drugą bramkę. Tym razem do siatki trafił Rodriquez, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i głową wbił piłkę do bramki.

W 46. minucie meczu w sytuacji sam na sam z Dykanem znalazł się Falcao, bramkarz Spartaka odbił piłkę przed siebie, Falcao odegrał ją do nadbiegającego Guarin, który płaskim uderzeniem umieścił piłkę w siatce. W 52. minucie meczu kapitalną akcją popisał się Dziuba. Napastnik gospodarzy założył siatkę defensorowi Porto, dwóch następnych minął wypuszczając sobie piłkę na obieg i w sytuacji sam na sam z bramkarzem umieścił piłkę w siatce. Zaledwie dwie minuty później mamy odpowiedź Porto, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Rodriquez zgrywa piłkę głową do Falcao, który z najbliższej odległości umieszcza ją w bramce.

W 72. minucie meczu wypychany przez obrońce gości Ari zdołał minąć bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki. W 89. minucie meczu Porto zdobywa piątą bramkę w tym meczu. Piłka po strzale Rodriqueza trafia w poprzeczkę, a następnie ląduje pod nogami Micaela, który mocnym strzałem z bliskiej odległości umieścił ją w siatce.

Spartak Moskwa – FC Porto 2:5 (0:2)

Dziuba 52, Ari 72 – Hulk 28, Rodriquez 45, Falcao 54, Micael 89


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

JW Promotion Agencja marketingu sportowego zajmuje się organizacją eventów związanych z branżą sportową.