[ad] Empty ad slot (#1)!

Po jednostronnym spotkaniu Dynamo Kijów pokonało Manchester City 2:0, w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Europejskiej.

Skrót meczu:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=P9fYgA8vneU[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=f3yB6b81ERE[/youtube]

W 10 minucie meczu Silva zagrywa prostopadłą piłkę do Balotellego, Szowkowski szybkim wyjściem z bramki oddala zażegnuje niebezpieczeństwo. W 22 minucie meczu dużym spokojem wykazał się Kolarov, przyjął piłkę przed polem karnym, odwrócił się piłką i strzelił prosto w Szowkowskiego.

W 25 minucie gospodarze obejmują prowadzenie. Jarmołenko dośrodkowuje w pole karne Joe Harta uprzedza Szewczenko, który z bliskiej odległości umieścił piłkę w siatce. W 39 minucie kolejną okazję miał Szewczenko, tym razem strzał napastnika Dynama przechodzi obok bramki.

W 59 minucie groźne uderzenie Yaya Toure na rzut rożny wybija Szowkowski. W 67 minucie Hart zatrzymuje szarżującego na bramkę Szewczenke. W odpowiedzi strzał Lescotta na bramkę Dynama broni Szowkowski.

W 77 minucie zawahanie obrońców Manchesteru City wykorzystuje Oleg Gusiew, który mocnym strzał z pokonuje Harta. W odpowiedzi na bramkę Dynama atakuje Carlos Tevez, jednak strzał Argentyńczyka broni bramkarz. W końcowych fragmentach spotkania idealną okazję na dobicie rywala zmarnował Gusiew, który po podaniu Milewskiego znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości.

Dynamo Kijów – Manchester City 2:0 (1:0)

Szewczenko 25, Gusiew 77

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

JW Promotion Agencja marketingu sportowego zajmuje się organizacją eventów związanych z branżą sportową.