[ad] Empty ad slot (#1)!
Reprezentant Hiszpanii Cesc Fabregas przyznał, że chce zakończyć swoją piłkarską karierę na Camp Nou – FC Barcelona to klub, któremu kibicuje od dziecka – zaznaczył Fabregas.

Cesc Fabregas fot. Getty Images
Hiszpan po raz pierwszy pojawił się w La Massi w 1997 roku, mimo dobrych recenzji sześć lat później opuścił Barcelonę i został piłkarzem Arsenalu Londyn.
Na Emirates Stadium dojrzał i w pełni ukształtował się jako piłkarz, wtedy do gry wkroczyli działacze „Blaugrany” i ośmiu lata z powrotem sprowadzili reprezentanta Hiszpanii na Camp Nou.
– Wróciłem do Barcelony z Arsenalu i chcę tutaj zakończyć karierę. Będę robił wszystko, aby tak się stało – zaznaczył Fabregas.
Tym samym 26-letni piłkarz dał do zrozumienia, że zamierza dołączył do grupy piłkarzy, którzy podpisali długo terminowe kontrakty (Carles Puyol, Xavi Hernandez) i chcą grać w Barcelonie do końca swojej piłkarskiej kariery.
Źródło: pilkanozna.pl/stadiony-swiata.pl
Dodaj komentarz