[ad] Empty ad slot (#1)!
Jak poinformował dziennika „A Bola” przeżywający trudny okres Arsenal Londyn w letnim oknie transferowym będzie chciał sprowadzić bramkarza reprezentacji Portugalii – Rui Patricio.

Arsene Wenger fot. PAP/EPA
Transfer Patricio miałby podnieść konkurencję w walce o bluzę z numerem 1. w drużynie „Kanonierów”, w której przez ostatnie miesiące czołową postacią był Wojciech Szczęsny, a ostatnio jego miejsce zajął drugi z Polaków zatrudniony na Emirates Stadium Łukasz Fabiański.
Zdaniem portugalskich dziennikarzy prowadzący londyński klub Arsene Wenger stracił cierpliwość do polskich bramkarzy i po sezonie zdecyduje się na transfer Patricio, za którego będzie musiał zapłacić około 10 milionów euro.
Właścicielem karty piłkarza jest Sporting CP, w którym 25-letni bramkarz występuje od 2006 roku, a obecnie przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Portugalii, która we wtorek wieczorem zmierzy się z Azerbejdżanem w meczu eliminacji do MŚ Brazylia 2014.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=mtX-Lmq1s6w[/youtube] Źródło: A Bola
Dodaj komentarz