[ad] Empty ad slot (#1)!

Trzech pracowników Chelsea Londyn uszkodziło Puchar Mistrzów, jaki piłkarze tego klubu otrzymali od UEFA za triumf w Lidze Mistrzów w sezonie 2011/12.

Uszkodzeniu uległa jedna z rączek pucharu, w momencie gdy członkowie personelu The Blues pozowali z nim do zdjęć.

Jak podają brytyjskie media, trofeum nie znajdowało się w zamkniętej gablocie, jak w większości klubów, które w przeszłości je zdobywały. Krążyło natomiast po różnych departamentach w siedzibie klubu ze Stamford Bridge. W ten sposób chciano podziękować wszystkim 400 pracownikom za wkład włożony w funkcjonowanie klubu w ubiegłym sezonie.

Do zdarzenia doszło po godzinach pracy, gdy trzech członków personelu pozowało z pucharem do zdjęć.

Spowodowali oni odczepienie się jednej z rączek znajdujących się po bokach trofeum. Według informacji mediów, nie mieli oni pozwolenia na przebywanie w budynku w tym czasie.

Gdy tylko incydent wyszedł na jaw, osoby za niego odpowiedzialne zostały zawieszone, a puchar oddano do renowacji do złotnika.

 

 

Londyński klub wydał tylko krótkie oświadczenie w tej sprawie. – Do zajścia doszło przypadkowo. Uszkodzenie było niewielkie i zostało już naprawione. Nie będziemy komentować spraw związanych z personelem – poinformował rzecznik.

 

Źródło:Sport.pl

JW Promotion Agencja marketingu sportowego zajmuje się organizacją eventów związanych z branżą sportową.