[ad] Empty ad slot (#1)!
W spotkaniu 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów Borussia Dortmund pokonała na Signal Iduna Park Olympiakos Pireus 1:0. Tym samym podopieczni Jürgena Kloppa zachowali szansę na awans do fazy pucharowej.
W 7. minucie spotkania rozgrywający dobre spotkania Mario Goetze wycofał piłkę do nadbiegającego z głębi pola Kevina Grosskreutza, reprezentant Niemiec natychmiast uderzył na bramkę i debiutujący w Lidze Mistrzów Balazs Megyeri musiał wyciągać piłkę z siatki. W 15. minucie meczu groźnie uderza Kevin Mirallas, piłka ostatecznie ląduje w rękach Romana Weidenfellera.
W 29. minucie spotkania Goetze wstrzelił piłkę w pole karne, Robert Lewandowski był bliski strącenia piłki. W końcówce pierwszej części spotkania poważny błąd popełni prowadzący to spotkanie Vladislav Bezborodov. Rosyjski sędzia nie zauważył zagrania ręką Matsa Hummelsa i nakazał grę od bramki gospodarzy.
W 53. minucie meczu po przejęciu Łukasza Piszczka groźnie uderzał Moritz Leitner, piłka wylądowała w rękach bramkarza gości. W 62. minucie doskonałą okazję do zdobycia bramki miał Lewandowski. Napastnik reprezentacji Polski przeciął podanie z linii obrony w kierunku bramkarza, ale z ostrego kąta trafił w słupek. Ostatnie minuty to już wielkie nerwy piłkarzy obydwu drużyn.
Borussia Dortmund – Olympiakos Pireus 1:0 (1:0)
Grosskreutz 7
Skrót meczu:
[dailymotion]http://www.dailymotion.com/video/xm32vh_yyyyyyyyyy-yyyyyyyyyy-1-0-highlights_sport?start=30#from=embediframe[/dailymotion]
Dodaj komentarz