[ad] Empty ad slot (#1)!

Występujący do tej pory w West Ham United reprezentant Anglii Scott Parker został w środę piłkarzem Tottenhamu Hotspur. Działacze Kogutów wpłacą na konto drużyny Młotów około 5. milinów funtów.

30-letni Parker rozpoczął karierę w Charlton Athletic. Zadebiutował w pierwszej drużynie w 1997 roku, mając 16 lat. Grał także w Chelsea Londyn oraz Newcastle United, z którego w czerwcu 2007 roku za siedem mln funtów trafił do West Ham United. Rozegrał w barwach londyńskiego klubu 113 spotkania, w tym cztery w Championship w obecnym sezonie, strzelając 10 bramek.

Tottenham po poprzednim udanym sezonie obecny rozpoczął od dwóch porażek w lidze angielskiej. Koguty biorą udział w Lidze Europejskiej.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6XYE6pFVm-w[/youtube] [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=eJZRvvH_Du4[/youtube]

 

Źródło: Tottenham Hotspur

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

JW Promotion Agencja marketingu sportowego zajmuje się organizacją eventów związanych z branżą sportową.