[ad] Empty ad slot (#1)!

Po odpadnięciu z Champions League Chelsea Londyn miała walczyć o odzyskanie mistrzostwa Anglii, jednak ambitne plany spełzły na niczym, a za niepowiedzenie obwiniany jest trener „The Blues” Rafael Benitez. Hiszpan ma opuścić klub po sezonie, a kibice domagają się powrotu Jose Mourinho.

Portugalski trener Jose Mourinho

Jose Mourinho fot. Getty Images

Benitez przejął drużynę w grudniu zeszłego roku i od początku nie miał łatwego zadania.

Kibice Chelsea Londyn nie zaakceptowali Hiszpana, który w przeszłości prowadził Liverpool FC i przy każdej porażce, czy słabszym meczu żądają jego zwolnienia.

Marzeniem fanów drużyny ze Stamford Bridge jest powrót Jose Mourinho, którego nazwisko skandowali podczas ostatniej ligowej potyczki.

– Odnosiliśmy fantastyczne sukcesy z Mourinho na ławce trenerskiej, więc dlaczego nie? To świetny fachowiec. Nie można się dziwić kibicom, że skandują jego nazwisko, skoro Jose wykonał tutaj dobrą robotę – powiedział po meczu z West Bromwich Albion Petr Cech.

 

 

Kibice Chelsea zdają sobie również sprawę, że Mourinho jest w tej chwili trenerem Realu Madryt i to właśnie dokonania „The Special One” w obecnym sezonie mogą zaważyć o jego ewentualnym powrocie do Londynu.

Real prowadzony przez Mourinho ma w tym sezonie duże szansę na triumf w Copa del Rey, a do tego dochodzi walka w Champions League, jeżeli Portugalczykowi podwinie się noga i nie wygra LM wtedy być może zmieni klub.

 

Źródło: pilkanozna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

JW Promotion Agencja marketingu sportowego zajmuje się organizacją eventów związanych z branżą sportową.