[ad] Empty ad slot (#1)!
Emmanuel Adebayor został zawodnikiem Tottenhamu Londyn. O wypożyczenie napastnika pochodzącego z Togo od dawna zabiegał menedżer „Kogutów” Harry Redknapp.
Poprzedni sezon Adebayor spędził w Realu Madryt. Trener „Królewskich” nie widział miejsca dla Togijczyka w swojej drużynie. 27 – letni napastnik wrócił do Manchesteru City, a Roberto Mancini zdecydował o wypożyczeniu zawodnika.
Źródło: Manchester City
Dodaj komentarz