Serwis internetowy poświęcony wydarzeniom ze świata piłki nożnej

Puchar Polski

Legia Warszawa w ćwierćfinale Pucharu Polski! W spotkaniu 1/8 finału obrońca trofeum pokonał na Łazienkowskiej Lechię Gdańsk 4:1.

Wicemistrz Polski Legia Warszawa

Legia Warszawa w ćwierćfinale Pucharu Polski foto: legia.com

W pierwszych minutach spotkania oglądaliśmy spokojnie rozgrywane akcję w wykonaniu obu drużyn, w których z dobrej strony pokazali się aktywny Nemanja Nikolić i coraz lepiej radzący sobie na polskich boiskach Milos Krasić. W 20. minucie meczu rzut wolny przed polem karnym gospodarzy… Czytaj dalej

Puchar Polski zostaje w Warszawie! W finałowym spotkaniu rozegranym na Stadionie Narodowym Legia pokonała Lech Poznań 2:1. Bramki w finale zdobyli Tomasz Jodłowiec i Marek Saganowski

Zdobywca Puchar Polski Legia Warszawa

Legia Warszawa foto: PAP

W pierwszych minutach rywalizacji na wypełnionym niemal w całości Narodowym stroną przeważającą był Lech, który starał się rozgrywać piłkę na połowie przeciwnika, a z dobrej strony pokazywali się aktywni Zaur Sadajew i Dawid Kownacki. W 12. minucie z rzutu wolnego… Czytaj dalej

Lech Poznań w finale Pucharu Polski! W rewanżowym spotkaniu półfinałowym „Kolejorz” pokonał po dogrywce drugoligowych Błękitnych Stargard Szczeciński 5:1 i awansował do finału na Stadionie Narodowym.

Lech Poznań

Lech Poznań awansował do finału Puchar Polski foto: PAP

Już na samym początku rywalizacji po błędzie w defensywie gości na czystej pozycji znalazł się Szymon Pawłowski, jednak w doskonałej sytuacji nie zdołał trafić w światło bramki. Chwilę później groźnie uderzył Kasper Hamalainen, a… Czytaj dalej