Serwis internetowy poświęcony wydarzeniom ze świata piłki nożnej

Ekstraklasa

EkstraklasaEkstraklasaEkstraklasaEkstraklasaEkstraklasaEkstraklasaEkstraklasaEkstraklasa

W spotkaniu 10. kolejki Ekstraklasy Pogoń Szczecin zremisował na stadionie im. Floriana Krygiera z Górnikiem Łęczna 1:1. Wynik spotkania otworzył Bartosz Śpiączka, po zmianie stron do wyrównania doprowadził Rafał Murawski.

Aktywny Bartosz Śpiączka, Górnik na prowadzeniu

Mecz w Szczecinie rozpoczął się od nieśmiałych ataków gości, a okazję do zdobycia bramki miał Grzegorz Piesio, z którego uderzeniem poradził sobie Adrian Henger. W odpowiedzi po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu… Czytaj dalej

W dziewiątej serii spotkań drugi w obecnym sezonie komplet punktów wywalczyli piłkarze Górnika Łęczna, którzy pokonali na Arenie Lublin drużynę Korony Kielce 4:0. Bohaterem spotkania został Grzegorz Bonin, który najpierw zdobył dwie piękne bramki, a następnie zaliczył asystę przy czwartym trafieniu Górnika.

Rywalizacja w Lublinie rozpoczęła się na dobre dopiero po upływie 20 minut. Wcześniej obie drużyny wyczekiwały na ruch przeciwnika i nikt nie kwapił się do zdecydowanych ataków.… Czytaj dalej

W spotkaniu 4. kolejki Lotto Ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza pokonała przed własną publicznością drużynę Górnika Łęczna 2:1. Gospodarze wyszli na prowadzenie po kontrowersyjnym rzucie karnym, którego w 36. minucie odgwizdał sędzia Sebastian Krasny.

Rzut karny z kapelusza, Termalica na prowadzeniu

Rywalizacja w Niecieczy rozpoczęła się od szybkiej akcji Górnika. Futbolówkę w środku pola odzyskał Przemysław Pitry z szybkim kontratakiem ruszył Krzysztof Danielewicz, a z jego strzałem na raty poradził sobie… Czytaj dalej